تلفن اينترنتي بين المللي Sare2008 با کيفيت بالا وقيمت ارزان - آمريکا و کانادا- اروپا - آسيا استراليا آفريقا 

 موبايل ارزانتر از همه جا

اينترنت پر سرعت Sare2008 بدون قطعي با کيفيت عالي و قابل استفاده تا آخرين ثانيه

براي دادن سفارش آنلاين کليک کنيد http://net.sare.ir

دوستاني که مايلند در اين گروه عضو شوند اما روش عضو شدن را نميدانند لينک زير را باز کنند و بخوانند

http://sare2008.com/join.htm

در صورتيکه لينکهاي فوق باز نميشود ميتوانيد آدرسها را داخل آدرسبار اکسپلورر خود کپي کنيد

قيمت تلفن اينترنتي sare2008 براي تماس با آمريكا و اروپا كاهش پيدا كرد

آمريكا 39 و اروپا  و استراليا 49 تومان براي هر دقيقه

جهت دادن سفارش روي لينك زير كليك كنيد

http://net.sare.ir
 

 

توسط اينترنت Sare2008 با سرعت عالي از شنيدن موسيقي هاي اين بخش لذت ببريد>>> جهت دادن سفارش آنلاين و ديدن ليست تعرفه قيمتها و مشخصات اينترنت Sare2008 کليک کنيد

 

Sare2008 Group

اين قسمت از سايت هر روز تجديد مي شود! اميدواريم هميشه ايّام به کامتان باشدد

منبع: سايت پارس پلنت

واگذاري جي ميل

اگه مي خواهيد بدانيد کدام روز بدنيا آمده ايد؟ کليک کنيد

از گالري سايت با عکسهاي متنوع ديدن کنيد>>> کليک کنيد

  مصاحبه با خوانندگان و هنرمندان >>> کليک کنيد

براي عضويت در گروه و دريافت ايميلهاي روزانه >>>> کليک کنيد


جهت ديدن طالــــع بينــي ازدواج اينجا کليک کنيد

 

ججهت ديدن درخت طالع خود کليک کنيد

د فرودين ماه: از توقعات خودتان بکاهيد و با کوچکترهای فاميل، مهربانتر باشيد. اجازه ندهيد درگيريهای چند روز گذشته، دوباره شما را از کار و زندگي بيندازد. روز آرام و خوشي در پيش داريد .

دد ارديبهشت ماه: از مشکلات نهراسيد و به جای فرار از آن، به مقابله با آن بپردازيد و سعي کنيد با سياست اين دشواريها را حل نماييد. مشکل عاطفي شما به زودی حل خواهد شد .

دد خرداد ماه: شايد هنوز در اين انديشه ايد که به نحوی از زير بار مسئوليت، شانه خالي کنيد. گرچه ظاهرا" به نفع شماست ولي نهايتا" خودتان زيان آن را ميبينيد. با قبول مسئوليت جديد روز پر مشغله در پيش داريد .

دد تير ماه: به سلامتي خود بيشتر توجه کنيد و اگر لازم است، در اندیشه ی یک مسافرت باشید. در قبول مسئوليتهای تازه، خيلي دقت کنيد و بي گدار به آب نزنيد. روز دلپذيری در راه است .

دد مرداد ماه: به زودی تصميم مهمي خواهيد گرفت که مستقيما" با آينده شما ارتباط دارد. روزهای سخت و دشوار را خوشبختانه پشت سر گذاشته ايد، در اين هفته سندی مهم را امضاء خواهيد کرد .

دد شهريور ماه: برای تغيير خانه، زمان خوبي را برگزيده ايد. خوشبختانه آرزوهای شما پشت سر هم بر آورده خواهد شد. يکي از دوستان قديمي را ملاقات ميکنيد و به راز بسيار مهمي پي خواهيد برد .

دد مهر ماه: بي جهت خودتان را افسرده ميکنيد، حادثه ای پيش آمده و شما هم مطلقا" تقصيری نداريد. بگذاريد قضاوت کنند و به نتيجه گيری برسند، امروز ستاره ها روز شادی برای شما در نظر دارند .

دد آبان ماه: روزهای خوب و خوشي در پيش داريد و برای حل يک مشکل بزرگ به سفری طولاني خواهيد رفت. دوستان قديم را ملاقات ميکنيد و امروز، روز مهمي برايتان خواهد بود .

دد آذر ماه: بدبيني يکي از نزديکان، شما را از انجام وظايفتان باز داشته است. با او به گفتگو بنشينيد و حقايق را برايش روشن کنيد و برای انجام معامله، امروز را انتخاب نکنید .

دد دی ماه: دقت و توجه شما به امور خانوادگي، نتيجه ای مطلوب داده است با نرمش و اخلاق به راه خود ادامه دهيد و اطمينان داشته باشيد، پيروز خواهيد شد . بهترين روزی که میتوانید به برنامه ریزی برای آینده بپردازید همین امروز است.

دد بهمن ماه: اوقات فراغت خود را بيهودگي نگذارنيد و کوشش داشته باشيد که به نوعي از اين اوقات، بهره برداری صحيح بکنيد. روز آرام بسيار دلنشين در پيش داريد .

دد اسفند ماه: احساس تنهايي ميکنيد و ديگران هم به اين مطلب توجهي ندارند، حق با شماست ولي خوشبختانه چند ملاقات دلپذير، اوضاع را دگرگون خواهد کرد.

. هر روز اين قسمت تجديد مي شود

آخرين به روزرساني شنبه هجدهم تیر ماه سال 1390هجري شمسي

 


طالع بینی ازدواج ماهها با هم

 
Home Group Music Horoscope Weblog Clip Game Religion  Order Car Gallery Search Make Up Health Advertisement

All contents ©CCopyright 2004 -2011 - Powerd By www.Sare.ir - All Rights Reserved.